Odigrane utakmice žute skupine KMNL-a

U subotu 24. travnja 2010. godine u osnovnoj školi Sračinec odigrani su susreti žute skupine Katoličke malonogometne lige Varaždinske biskupije, gdje je sudjelovalo pet župa.

Nakon prve utakmice sljedila je zajednička molitva koju je predvodio župnik domaćin , vlć. Siniša Dudašek. Nakon razigravanja po skupinama najuspješnija momčad bila je ZMVK-Sv.Nikola koja je odličnom igrom uspješno pobjedila sve protivnike i time je zasluženo osigurala prvo mjesto žute skupine. Također, napominjemo da je prvi strijelac žute skupine Mario Kovačević, sa svojih 8 postignutih golova ćime je zasjeo na vrh ljestvice strijelca žute skupine. Sve su utakmice bile vrlo zanimljive, igrao se lijep i kvalitetan nogomet.

Ovim se putem zahvaljujemo našim članovima Fabijanu Ipši i Bruni Matoteku, koji su ulogu sudaca cijeli turnir uspješno odradili. U ime upravnog odbora zahvaljujemo se ekipi Sv.Mihael-Sračinec koja je bila domaćin turnira, koji su nam osigurali dvoranu, sokove i ugodno domaćinstvo.

Čestitamo svim ekipama na postignutim rezultatim i vidimo se u Ludbregu na četvrtfinalnim susretima.

Rezultati i Strijelci

Bog vas blagoslovio +