Obavijest za početak sezone i raspored odigravanja

U subotu 30. listopada 2010. s početkom u 8.00 sati odigrat će se utakmice 1. i 2. kola natjecanja Katoličke malonogometne lige Varaždinske biskupije.

Dvorana u Ludbregu bila je dogovorena za popodnevne sate, ali budući da ju dobivamo sponzoriranu, a javili su se za popodne neki rukometaši koji imaju ugovore, morali smo se prebaciti na prijepodne. Tako da molimo za razumijevanje. Počinjemo s misom u 7,00 sati u Ludbreškoj župnoj crkvi. Predvodi je vlč. Damjan Koren, a tim činom naše vjere uključujemo se u proslavu 600. obljetnice Ludbreškog euharistijskog čuda, o kojem će nam nakon mise kratko progovoriti kapelan, vlč. Tihomir Kosec. Ne treba ponavljati, ali ipak - podsjećamo, da od svake ekipe dođe na misu barem 5 članova kao 5 predstavnika koji će ovo duhovno prenijeti onima koji nisu mogli doći.

Novi raspored odigravanja preuzmite ovdje.

Raspored za prvu polusezonu KMNL 2010./2011. možete pogledati u izborniku KMNL --> Raspored.