Festivali i koncerti

15.10.2017.
S Duhom Svetim u novu školsku i akademsku godinu!
VARAŽDIN, 15.10.2017. Na spomendan sv. Terezije Avilske, djevice i crkvene naučiteljice, u katedrali Uznesenja BDM slavljena je svečana Sveta misa zaziva Duha Svetoga za novu školsku i akademsku godinu. Misno slavlje predvodio je varaždinski biskup Josip Mrzljak uz suslavlje predstojnika Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije, vlč. Tihomira Koseca.
11.10.2017.
U Molvama održan još jedan Marija Fest pod geslom "Traže se zvijezde"
MOLVE, 8.10.2017. Proteklog vikenda u marijanskom svetištu u Molvama održan je još jedan biskupijski susret mladih "Marija Fest 2017" pod geslom "Traže se zvijezde".
3.5.2016.
Izvedba mjuzikla "Život za život" u sklopu Duhovske osmine "Duhovi" 2016.
VARAŽDIN, 8.05.2016. Duhovni rock mjuzikl “Život za život“ nadahnut životom sv. Maksimilijana Kolbea prvi će puta biti izveden u Varaždinu u nedjelju, 8. svibnja, u Hrvatskom narodnom kazalištu u 20 sati u sklopu Duhovske osmine "Duhovi" 2016.. Autor mjuzikla je Daniele Ricci, scenarist Krešimir Tičić, a režiju potpisuje Richard Simonelli. U mjuziklu nastupa zbor Kolbe i ansambl Novo svitanje.
8.2.2016.
Sedmi dan "Stepinčevih dana" u koprivničkoj župi bl. Alojzija Stepinca u znaku mladosti
KOPRIVNICA, 6.02.2016. Subota unutar "Stepinčevih dana", svake je godine već tradicionalno rezervirana za mlade. Kao i svake godine sv. misu je predvodio i propovijedao vlč. Tihomir Kosec, povjerenik za mlade dok je liturgijsko pjevanje animirao Zbor mladih Varaždinske biskupije.
24.8.2015.
Održana rock evangelizacija "No Longer Music" u Varaždinu
VARAŽDIN, 19.08.2015. Prošle srijede, dvjestotinjak osoba, uglavnom mladih, na varaždinskom je Kapucinskom trgu svjedočilo nesvakidašnjem koncertu - glazbeno-scenskom spektaklu evangelizacijske glazbene i teatralne produkcijske grupe "No Longer Music" predvođene karizmatičnim frontmenom Davidom Piercom, u organizaciji udruge "Šutka", Grada Varaždina i Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije.
19.8.2015.
"No Longer Music" u Varaždinu
VARAŽDIN, 19.08.2015. Pozivamo vas na glazbeno-scenski spektakl evangelizacijske glazbene i teatralne produkcijske grupe "No Longer Music" predvođene karizmatičnim frontmenom Davidom Piercom, u organizaciji udruge "Šutka", Grada Varaždina i Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije.
16.6.2015.
Gostovanje u Novoj Gradiški
NOVA GRADIŠKA, 14. 6. 2015. Humanitarna akcija prikupljanja novčanih sredstava za potrebe jedne peteročlane obitelji i dalje se nastavlja, ovog puta u Župi Uznesenja BDM u Novoj Gradiški.
26.5.2015.
Humanitarni koncert i predstavljanje cd-a "Na obali"
U nedjelju, 24. svibnja 2015. godine, u 20:00 sati u varaždinskoj katedrali Uznesenja BDM održan je humanitarni koncert i promocija nosača zvuka "Na obali", vlč. Tihomira Koseca i Bogoslovskog benda.
15.5.2015.
Humanitarni koncert i predstavljanje cd-a "Na obali"
Dragi mladi i podupiratelji rada Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije, radost mi je pozvati Vas na humanitarni koncert uz promociju CD-a "Na ...
3.6.2014.
Koncert Isusu
U nedjelju, 1. lipnja 2014., nakon svete mise, Zbor mladih varaždinske katedrale održao je u intimnosti katedralnog prostora, "Koncert Isusu".