Festivali i koncerti

25.2.2019.
Protekle subote održan je prvi biskupijski krizmanički odbojkaški turnir za djevojke!
SRAČINEC, 23.2.2019. Protekle je subote u prostorima sportske dvorane Osnovne škole Sračinec održan prvi krizmanički odbojkaški turnir Varaždinske biskupije za djevojke u organizaciji Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije.
12.2.2019.
Proteklog vikenda održan prvi ovogodišnji krizmanički mlaonogometni turnir Varaždinske biskupije
KUČAN MAROF, 9.2.2019. Protekle je subote u prostorima sportske dvorane VII. osnovne škole Varaždin održan prvi Krizmanički malonogometni turnir Varaždinske biskupije u organizaciji Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije.
15.1.2019.
Mladi iz Ludbrega u božićnom vremenu organizirali događaj pod nazivom „Molitva malom Božiću“
LUDBREG, 28.12.2018. U božićnoj osmini u Centru za kulturu i informiranje „Dragutin Novak“ u Ludbregu, zbio se događaj pod nazivom „Molitva malom Božiću“. Pjevačko društvo mladih „Trinitas“ održalo je koncert, a dramska je grupa održala predstavu pod nazivom „Izvanredne vijesti“.
11.4.2018.
U Đurđu održan uskršnji koncert mladih ludbreškog dekanata
SV. ĐURĐ, 8.04.2018. Na 2. vazmenu nedjelju održan uskršnji koncert mladih ludbreškog dekanata.
15.10.2017.
S Duhom Svetim u novu školsku i akademsku godinu!
VARAŽDIN, 15.10.2017. Na spomendan sv. Terezije Avilske, djevice i crkvene naučiteljice, u katedrali Uznesenja BDM slavljena je svečana Sveta misa zaziva Duha Svetoga za novu školsku i akademsku godinu. Misno slavlje predvodio je varaždinski biskup Josip Mrzljak uz suslavlje predstojnika Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije, vlč. Tihomira Koseca.
11.10.2017.
U Molvama održan još jedan Marija Fest pod geslom "Traže se zvijezde"
MOLVE, 8.10.2017. Proteklog vikenda u marijanskom svetištu u Molvama održan je još jedan biskupijski susret mladih "Marija Fest 2017" pod geslom "Traže se zvijezde".
3.5.2016.
Izvedba mjuzikla "Život za život" u sklopu Duhovske osmine "Duhovi" 2016.
VARAŽDIN, 8.05.2016. Duhovni rock mjuzikl “Život za život“ nadahnut životom sv. Maksimilijana Kolbea prvi će puta biti izveden u Varaždinu u nedjelju, 8. svibnja, u Hrvatskom narodnom kazalištu u 20 sati u sklopu Duhovske osmine "Duhovi" 2016.. Autor mjuzikla je Daniele Ricci, scenarist Krešimir Tičić, a režiju potpisuje Richard Simonelli. U mjuziklu nastupa zbor Kolbe i ansambl Novo svitanje.
8.2.2016.
Sedmi dan "Stepinčevih dana" u koprivničkoj župi bl. Alojzija Stepinca u znaku mladosti
KOPRIVNICA, 6.02.2016. Subota unutar "Stepinčevih dana", svake je godine već tradicionalno rezervirana za mlade. Kao i svake godine sv. misu je predvodio i propovijedao vlč. Tihomir Kosec, povjerenik za mlade dok je liturgijsko pjevanje animirao Zbor mladih Varaždinske biskupije.
24.8.2015.
Održana rock evangelizacija "No Longer Music" u Varaždinu
VARAŽDIN, 19.08.2015. Prošle srijede, dvjestotinjak osoba, uglavnom mladih, na varaždinskom je Kapucinskom trgu svjedočilo nesvakidašnjem koncertu - glazbeno-scenskom spektaklu evangelizacijske glazbene i teatralne produkcijske grupe "No Longer Music" predvođene karizmatičnim frontmenom Davidom Piercom, u organizaciji udruge "Šutka", Grada Varaždina i Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije.
19.8.2015.
"No Longer Music" u Varaždinu
VARAŽDIN, 19.08.2015. Pozivamo vas na glazbeno-scenski spektakl evangelizacijske glazbene i teatralne produkcijske grupe "No Longer Music" predvođene karizmatičnim frontmenom Davidom Piercom, u organizaciji udruge "Šutka", Grada Varaždina i Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije.