Dekanatski susreti mladih

18.4.2018.
U Koprivnici održan dekanatski susret mladih Koprivničkog dekanata
KOPRIVNICA, 14.4.2018. Protekle subote održan je prvi otvoreni susret Frame Koprivnica, koji je ujedno bio i susret mladih Koprivničkog dekanata.
26.1.2018.
Protekle subote održan je prvi ovogodišnji dekanatski susret mladih Varaždinskotopličkog dekanata
VARAŽDINSKE TOPLICE, 20.01.2018. Protekle subote u župi sv. Martina u Varaždinskim Toplicama, održano je peto po redu dekanatsko klanjanje i misa mladih Varaždinskotopličkog dekanata.
14.12.2017.
Dekanatski susreti i obnove mladih i dalje u punom zamahu!
ĐURĐEVAC / SV.MARTIN NA MURI / KUZMINEC / MARTIJANEC / MAĐAREVO, 8.-10.12.2017. Protekla dva vikenda održan je niz dekanatskih susreta, adventskih duhovnih obnova i dekanatskih klanjanja mladih diljem dekanata naše biskupije.
22.11.2017.
Proteklog vikenda održan je dekanatski susret mladih koprivničkog dekanata
KOPRIVNICA, 11.11.2017. U subotu, 11. studenoga, u pastoralnom centru sv. Leopolda Bogana Mandića u Koprivnici održan je prvi susret mladih koprivničkog dekanata pod naslovom „3, 2... kao jedan!“. Susret je vodila Brigita Gojak, studentica 5. godine Filozofsko-teološkog studija na Katoličkom bogoslovnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, animatorica instruktorica Ureda za pastoral mladih Zagrebačke nadbiskupije i Ureda za mlade HBK.
1.11.2017.
Proteklog vikenda održana obećanja Frame Varaždin!
VARAŽDIN, 29.10.2017. Proteklog tjedna franjevačka mladež iz Varaždina intenzivno se pripremala za polaganje svojih godišnjih obećanja koja su, napokon, održana protekle nedjelje na večernjoj sv. misi u prepunoj franjevačkoj crkvi sv. Ivana Krstitelja u Varaždinu.
25.10.2017.
Održani dekanatski susreti mladih bednjanskog i đurđevačkog dekanata
VIŠNJICA, KLOŠTAR PODRAVSKI, 21.10.2017. Proteklog vikenda održana su dva dekanatska susreta, i to za mlade bednjanskog i đurđevačkog dekanata. U priloženim izvješćima saznajte što se događalo na pojedinim susretima.
30.3.2017.
ODRŽANI DEKANATSKI SUSRETI DONJOVARAŽDINSKOG, LUDBREŠKOG I BEDNJANSKOG DEKANATA
VARAŽDIN, KAMENICA, RASINJA, 31.03.2017. Protekla dva vikenda održana su tri dekanatska susreta, i to za mlade Donjovaraždinskog, Ludbreškog i Bednjanskog dekanata. Bili su to ujedno i pripremni susreti sa katehezama za nadolazeći Susret hrvatske katoličke mladeži u Vukovaru 29. i 30. travnja ove godine. U priloženim izvješćima saznajte što se događalo na pojedinim susretima.
9.3.2017.
Održani dekanatski susreti Gornjovaraždinskog i Varaždinsko-topličkog dekanata
PETRIJANEC, OŠTRICE, 04.03.2017. Proteklog vikenda održana su dva dekanatska susreta, i to za mlade Gornjovaraždinskog  i Varaždinko-topličkog dekanata.. Bili su to ujedno i pripremni susreti sa katehezama za nadolazeći Susret hrvatske katoličke mladeži u Vukovaru 29. i 30. travnja ove godine. U priloženim izvješćima saznajte što se događalo na pojedinim susretima.
23.2.2017.
Vikend bogat dekanatskim pripremnim susretima mladih za SHKM - Vukovar 2017.!
VARAŽDIN, 28.1.2017. Proteklog vikenda održani su već treći ili četvrti dekanatski susret mladih u čak 6 dekanata naše biskupije. Mladi Donjovaraždinskog, Gornjomeđimurskog, Donjomeđimurskog, Varaždinsko-topličkog, Ludbreškog i Đurđevačkog dekanata. Bili su to ujedno i pripremni susreti sa katehezama za nadolazeći susret hrvatske katoličke mladeži u Vukovaru 29. i 30. travnja ove godine. U priloženim izvješćima saznajte što se događalo na pojedinim susretima.
10.2.2017.
Održani dekanatski susreti mladih Bednjanskog i Đurđevačkog dekanata!
LEPOGLAVA/KOZAREVAC, 4.2.2017. Proteklog vikenda održani su drugi dekanatski susreti mladih Bednjanskog i Đurđevačkog dekanata. Bili su to ujedno i pripremni susreti sa katehezama za nadolazeći susret hrvatske katoličke mladeži u Vukovaru 29. i 30. travnja ove godine. U priloženim izvješćima saznajte što se događalo na pojedinim susretima.