Holywin - Bdijenje mladih uoči Svih svetih

Holywin - Bdijenje mladih uoči Svih svetihOvogodišnje Bdijenje mladih Varaždinske biskupije uoči Svih svetih tzv. Holywin održat će se u četvrtak, 31. listopada 2024. godine.

Početak programa bit će u crkvi sv. Nikole u Varaždinu gdje će od 19:30 biti prilika za pomirenje s Gospodinom u sakramentu svete ispovijedi. Mladi će također moći otkriti "blago svetosti" koje će biti skriveno u kripti ispod crkve. Od 20:30 sati započet će služba svjetla i obnova krsnih obećanja nakon čega u procesiji krećemo do katedrale. U katedrali će biti sveta misa koju će predslaviti Predstojnik Ureda za mlade Varaždinske biskupije, vlč. Matija Filipović, a nakon svete mise uslijedit će i euharistijsko klanjanje.

Pozivamo sve mlade naše biskupije (i šire) da u zajedničkoj molitvi i pjesmi slavimo Božju veličinu, učimo iz života svetaca i sami rastemo na svom putu svetosti.