Pripreme za 16. Nacionalnu završnicu katoličke malonogometne lige u Varaždinu u punom su jeku!

VARAŽDIN, 16.5.2019. Varaždinska biskupija bit će domaćin XVI. nacionalne završnice katoličke malonogometne lige, koja će se održavati u od 13. do 16. lipnja 2019. godine u Čakovcu, Ivancu, Ludbregu, Koprivnici i Varaždinu.

U biskupiji će gostovati 14 malonogometnih ekipa nad/biskupija iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Tijekom završnice gosti će sudjelovati na svečanom otvaranju i zatvaranju susreta, međusobnom natjecanju, upoznat će biskupiju i duhovno se obogatiti. Organizatori ovog događaja su Ured HBK za mlade i Povjerenstvo za pastoral mladih Varaždinske biskupije. Našu biskupiju predstavljati će dvije ekipe: prvoplasirana ekipa iz župe Molve te drugoplasirana ekipa iz župe Vratišinec.

Ovom prilikom predstavljamo vam logo i pozivni plakat završnice, a možete pogledati i njen program!

Pozivamo vas da svojom prisutnošću podržite naše predstavnike i uživate u visokokvalitetnom nogometu!