Stepinčevi dani u Koprivnici - susret za mlade uz premijeru oratorija u čast bl. Alojzija Stepinca!KOPRIVNICA, 6.02.2016. Župa bl. Alojzija Stepinca u Koprivnici poziva sve mlade Varaždinske biskupije da se odazovu ove subote na već tradicionalan susret u devetnici uoči Stepinčeva.
Sveta misa će započeti u 18 sati. Prevodi ju vlč. Tihomir Kosec, povjerenik za mlade naše biskupije s temom "Dvoumna savjetovati, neuka poučiti", dok pjevanje animira Zbor mladih Varaždinske biskupije. Prigodan pretprogram počinje u 17 sati, a iza mise će se po prvi puta održati oratorij u čast bl. Alojziju Stepincu koji tematizira blaženikov život i poslanje. Oratorij je priremio Davor Terzić prema knjizi "Svjetlo na putu života" H. Barbura i J. Batelje, a izvest će ga Davor Terzić u suradnji sa zborovima župe A. Stepinca. To će ujedno biti i jedinstvena prilika da naučimo nešto više o životu našeg zaštitnika čije proglašenje svetim iščekujemo u skorije vrijeme.

Dobrodošli su i mlađi i stariji!