Proteklog vikenda održan prvi ovogodišnji krizmanički odbojkaški turnir za djevojke u Trnovcu Bartolovečkom!

TRNOVEC BARTOLOVEČKI, 22.2.2020. Protekle je subote u prostorima sportske dvorane Osnovne škole Trnovec Bartolovečki održan prvi krizmanički odbojkaški turnir Varaždinske biskupije za djevojke u organizaciji Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije.

Turnir je započeo molitvom koju je predslavio supervizor turnira i povjerenik za mlade Varaždinske biskupije vlč. Tihomir Kosec, koji je ujedno zahvalio svima prisutnima na dolasku te uvodnim riječima Marte Kranjčec, koordinatorice turnira, koja je dala kratke napomene i smjernice za odigravanje turnira.

Sudjelovalo je 7 ekipa iz slijedećih župa: Sv. Antun Padovanski, Čakovec; Mačkovec, Sračinec, Pitomača, Kućan Marof, Kneginec te domaća ekipa iz Trnovca Bartolovečkog. Prvo mjesto pripalo je ekipi iz župe Uskrsnuća Isusova Kućan Marof, drugo mjesto osvojila je ekipa iz župe Gospe Snježne iz Trnovca Bartolovečkog dok je treće mjesto pripalo ekipi iz župe sv. Marije Magdalene Kneginec.

Najboljom igračicom turnira proglašena je Sara Lacković iz ekipe župe Uskrsnuća Isusova iz Kućan Marofa.

Turnir je prošao u prijateljskom ozračju, druženju i čistoj igri. Na kraju turnira vlč. Kosec zahvalio se domaćinima, ravnateljici osnovne škole Trnovec Bartolovečki gđi. Radmili Sačić na iznimno lijepom gostoprimstvu, sutkinji Teni Vinceković, zapisničkom stolu i medicinskoj potpori te svim sudionicima turnira na sudjelovanju podijelivši pritom prikladne zahvalnice za prva tri mjesta.
Marta Kranjčec