Poziv na 3. susret mladih Bednjanskog dekanata

BEDNJA, 13.02.2016. S radošću vas pozivamo na 3. susret mladih Bednjanskog dekanata. Susret će započeti u 18.00 sati u bednjanskoj župnoj crkvi slavljenjem svete mise. Nakon mise, susret i druženje nastavit ćemo u dvorani koja se nalazi u sklopu župnog dvora.
Tema ovog susreta je „Ljubav – što je to?" Što je bračna ljubav svjedočit će nam jedan bračni par, a nakon toga ćemo probati odgovoriti na zadano pitanje, rasvijetliti razliku između ljubavi i zaljubljenosti tj. kako prepoznati kada je u pitanju ljubav, a kada zaljubljenost. Vjerujemo da će Vam tema biti zanimljiva.

PROGRAM:
  • 17.30 – 18.00 – okupljanje pred župnom crkvom Uznesenja Blažene Djevice Marije na nebo na Bednji
  • 18.00 – 18.45 – sveta misa
  • 19.00 – 20.30 – svjedočanstvo bračnog para, rasprava, kriteriji kako razlikovati ljubav od zaljubljenosti, pitanja, važne obavijesti, druženje, pjesma…

Veselimo se vašem dolasku! :-)
Povjerenici za mlade Bednjanskog dekanata:
vlč. Danijel Herceg
Gabrijela Belčić, vjeroučiteljica