Protekle subote održan je drugi biskupijski krizmanički odbojkaški turnir za djevojke!

ČAKOVEC, 13.4.2019. Protekle je subote u prostorima sportske dvorane ii. osnovne škole Čakovec održan drugi krizmanički odbojkaški turnir Varaždinske biskupije za djevojke u organizaciji Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije.

Turnir je započeo molitvom koju je predslavio supervizor turnira i povjerenik za mlade Varaždinske biskupije vlč. Tihomir Kosec, koji je ujedno zahvalio svima prisutnima na dolasku te uvodnim riječima Marte Kranjčec, koordinatorice turnira, koja je dala kratke napomene i smjernice za odigravanje turnira.

Prvo mjesto pripalo je domaćoj ekipi iz župe sv. Antuna Padovanskog Čakovec, drugo mjesto osvojila je ekipa iz župe sv. Mihaela ark. Sračinec dok je treće mjesto pripalo ekipi župe sv. Marije Magdalene iz Kneginca.
Najboljom igračicom turnira proglašena je Azra Jelenić iz ekipe župe sv. Antuna Padovanskog Čakovec.

Turnir je prošao u prijateljskom ozračju, druženju i čistoj igri. Na kraju turnira vlč. Kosec zahvalio se domaćinima, ravnatelju II. osnovne škole Čakovec g. Vinku Grgiću i fra Tomislavu Božičeku na iznimno lijepom gostoprimstvu, sucima, zapisničkom stolu i medicinskoj potpori te svim sudionicima turnira na sudjelovanju podijelivši pritom prikladne zahvalnice za prva tri mjesta.