Doček Nove godine na "tutićki" način

Molitvena zajednica Totus Tuus Novu godinu dočekala je u molitvi i klanjanju pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u šaregnradskoj crkvi na samom istoku Lijepe Naše.

Fra. Josip Šoštarić, dugogodišnji prijatelj zajednice, otvorio je vrata svoje župne kuće, tako da je 40-ak članova zajednice Totus Tuus imalo duhovnu obnovu kao početak nove 2011. godine. Iako je u crkvi bilo neopisivo hladno, ugrijani dekama dočekali smo ponoć pred Presvetim Oltarskim Sakramentom te smo kao zahvalu za Njegove milosti u ponoć slavili svetu Misu. Prva dva dana nove godine proveli smo također u molitvi i duhovnom programu zajedno sa zajednicom Cenaccolo koja nas je počastila svečanim ručkom, živim jaslicama te smo zajedno imali klanjanje. Mir i blagoslov u novoj 2011. godini.

Totus Tuus