Bdijenje mladih u Ludbregu

Uoči Svete nedjelje, u subotu 4. rujna 2010., u crkvi Presvetog Trojstva u Ludbregu održalo se bdijenje mladih.

Bdijenje je pripremila župna zajednica mladih, uz pratnju pjevačkog društva „Trinitas", a predvodio ga je ludbreški kapelan vlč. Tihomir Kosec. Bdijenju su prisustvovali mladi s područja cijele biskupije koji su zajedno molitvom i pjesmom slavili Gospodina.

Bdijenje je bilo podijeljeno u tri dijela. U prvom dijelu mladi su zahvaljivali Gospodinu na svim blagoslovima i darovima koje nam svakodnevno daje, a na kojima tako rijetko zahvaljujemo. U drugom dijelu su molili za one koje koji su izgubili smisao svojeg života i našli se u paklu poroka i drugih napasti ovoga svijeta. U trećem dijelu su proslavljali Gospodina u svim Njegovim djelima i u svetim sakramentima.

Bdijenje je završilo upravo onako kako je i započelo - radosno i s pjesmom.

I.Č.