4. hodočasnički dan mladih Varaždinske biskupije u Svetište predragocjene Krvi Kristove u Ludbregu

Dragi mladi!

Približio se još jedan važan događaj za sve nas: 4. hodočasnički dan mladih u Ludbregu pod geslom "Djeluj kroz mene". Prilika je to da se opet vidimo, zajedno slavimo Boga pjesmom, igrom i molitvom. No, i sam dolazak može otpočeti u tom raspoloženju u zajedničkom pješaćenju, bicikliranju ili nekim drugim prometalima, drugim riječima u slavljeničkom i molitvenom druženju. Okupiti ćemo se u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u 16 sati gdje ćemo naš susret započeti molitvenom pripremom za sv. misu - svjedočanstvom te susretom sa živim Isusom u Presvetom Oltarskom sakramentu. U 17 sati proslaviti ćemo sv. misu iza koje će, naposlijetku, uslijediti festival Duga u zavjetnoj kapeli na Svetištu s početkom u 18.30 sati.

Dođite, primite silu i snagu odozgor kako bi Gospodin bio još djelotvorniji u vama! S radošću vas očekujemo!

vlč. Tihomir Kosec,
povjerenik za mlade Varaždinske biskupije