Sportski susreti za mlade u veljači 2024.

Dragi mladi,

posljednji sportski događaji u Varaždinskoj biskupiji održat će se u veljači. Skupite ekipu i prijavite se preko župnika na mladi@biskupija-varazdinska.hr. Registracijski list za prijavu, pravila natjecanja i ljestvice poretka možete naći na poveznici.

1. Krizmanički malonogometno natjecanje - 3. turnir

Utorak, 20. veljače 2024.
Početak: Sveta misa u crkvi sv. Nikole biskupa u Varaždinu u 8:00 za sve sudionike.
Svaka ekipa može dati jednog ministranta, a svećenici koji će doći neka se pridruže koncelebraciji.
Turnir će biti nakon svete mise u dvorani VI. OŠ Varaždin.
Svim sudionicima i voditeljima bit će osiguran ručak.
Molimo da voditelji budu punoljetne osobe.
Nakon završetka turnira, zbrojit će se bodovi koje su ekipe skupljale na svim trima turnirima i proglasit ćemo biskupijskog pobjednika natjecanja.
Možete prijaviti minimalno 6, a maksimalno 15 igrača.
Prijave su do petka, 16. veljače 2024. do 12 sati. Naknadne prijave ne primamo.

2. Drugi krizmanički odbojkaški turnir

Srijeda, 21. veljače 2024.
Okupljanje u 8:30 sati u Sportskoj dvorani Josip Samaržija Bepo (Gimnazija Fran Galović u Koprivnici).
Početak turnira u 9:00 sati.
Svim sudionicama i voditeljima bit će osiguran ručak.
Organiziramo prijevoz iz Varaždina, pa naznačite u prijavi koliko mjesta trebate za prijevoz do Koprivnice.
Molimo da voditelji budu punoljetne osobe.
Možete prijaviti minimalno 6, a maksimalno 12 igračica.
Prijave su do petka, 16. veljače 2024. do 12 sati. Naknadne prijave ne primamo.

3. Katolička malonogometna liga - 3. turnir

Subota, 24. veljače 2024.
Početak: Sveta misa u crkvi Majke Božje Snježne u Trnovcu u 8:00 za sve sudionike.
Svaka ekipa može dati jednog ministranta ili čitača, a svećenici koji će doći neka se pridruže koncelebraciji.
Turnir će biti nakon svete mise u dvorani OŠ Trnovec.
Svim sudionicima i voditeljima bit će osiguran ručak.
Molimo da voditelji budu punoljetne osobe.
Nakon završetka turnira, zbrojit će se bodovi koje su ekipe skupljale na svim trima turnirima i proglasit ćemo biskupijskog pobjednika natjecanja, koji će sudjelovati na nacionalnoj završnici KMNL-a. Na nacionalnoj završnici mogu sudjelovati ekipe koje su bile na svim trima turnirima u biskupiji.
Možete prijaviti minimalno 5, a maksimalno 15 igrača.
Prijave su do četvrtka, 22. veljače 2024. do 12 sati. Naknadne prijave ne primamo.

Za ostale informacije i pitanja možete se obratiti gđici Teni Vinceković (0991992760, tena.vincekovic79@gmail.com) ili vlč. Marku Domiteru (0992173546, mladi@biskupija-varazdinska.hr).

Ured za pastoral mladih Varaždinske biskupije