Evangelizacija u Zrinskom Topolovcu

Nakon cjelodnevnog druženja s krizmanicima u Prelogu desetak tutića nedjelju je provelo sa župljanima župe sv. Mihaela u Zrinskom Topolovcu nedaleko od Križevaca.

Na poziv župnika Milana Kerša sudjelovali smo pjesmom i molitvom u nedjeljnoj misi gdje smo imali prilike predstaviti svoju zajednicu i svjedočiti o svom obraćenju. Nakon mise, okrijepili smo se prefinim ručkom u župnom uredu, koji su nam pripremili jedna obitelj i župnik. Poslijepodne je bilo u znaku igre, slavljenja i plesanja s djecom iz župe koja su nas srdačno dočekala i oduševila svojom neposrednošću i jednostavnošću.

Nadamo se i vjerujemo da je sjeme Božje riječi posijano u ta mlada srca i da će u svoje vrijeme dati obilat rod. Zahvaljujemo župniku na pozivu i svima koji su se potrudili ugostiti nas i vjerujemo da ćemo opet uskoro surađivati i upoznavati se još više.

Totus Tuus