Pred nama je 2. Katolički malonogometni turnir Varaždinske biskupije u Murskom Središću!

MURSKO SREDIŠĆE, 11.1.2020. Pred nama je 2. Katolički malonogometni turnir Varaždinske biskupije, ovog puta u Međimurskom arhiđakonatu u Murskom Središću.

Dragi mladi nogometaši i svi vi koji to u novoj godini želite postati!

Pozivamo vas da se prijavite na 2. Katolički malonogometni turnir naše biskupije!

Gdje? Dvorana OŠ Mursko Središće.
Kada? Subota, 11.siječnja 2020. s početkom od 8.00 sati!
Kako sudjelovati? Prijavom na e-mail: vz.kmnl@gmail.com.
Do kada traju prijave? Do 9. siječnja 2020. do 20 sati.

Ured za pastoral mladih unatrag nekoliko godina započeo je s pastoralom u vidu ulaganja u mlade nogometaše organiziranih u Katoličku malonogometne turnire (KMNT) i time odgovoriti temeljnom pozivu Crkve da i kroz šport naviještamo Evanđelje.

Stoga vas pozivamo da okupite svoje ekipe na razini župe ili dekanata te nam pokažite svoje nogometno znanje! :-)
Tomislav Sakač,
voditelj KMNT VB