Održan 2. Katolički malonogometni turnir Varaždinske biskupije, na pomolu 3.!

GORNJI KNEGINEC, 14.1.2017. Proteklog je vikenda održan 2. Katolički malonogometni turnir Varaždinske biskupije pod geslom ''Ako tvoj brat pogriješi – prekori ga.“ (Mt 18,5)

Turnir je i ovog puta započeo Službom riječi koju je predslavio supervizor turnira i povjerenik za mlade Varaždinske biskupije vlč. Tihomir Kosec. Nakon toga, voditelj turnira Vedran Vedriš zahvalio je svima prisutnima na dolasku i dao kratke napomene i smjernice za odigravanje.

Na turniru je nastupilo 5 ekipa i to iz sljedećih župa ''Rastanak svetih Apostola'' Novigrad Podravski, ''Sv. Marija Magdalena'' Kneginec, "Socka" FSR Varaždin, ''Sv. Margareta'' Margečan i župa „Sv. Marija Magdalena“ Ivanec.

Prvo mjesto ovog je puta osvojila ekipa ''Rastanak svetih Apostola'' Novigrad Podravski, drugo je mjesto pripalo ekipi ''Sv. Marija Magdalena'' Kneginec, a treće mjesto „Sv. Marija Magdalena“ Ivanec.

Najboljim strijelcem turnira proglašen je Zoran Jurkić iz ekipe ''Rastanak svetih Apostola'' Novigrad Podravski, najboljim igračem turnira Matija Klasan iz iste ekipe, a najboljim golmanom Slaven Vuglač iz ekipe "Ivanovci" iz župe Sv. Marija Magdalena Ivanec. Suci su za fair play ekipu proglasili ''Sv. Margareta'' Margečan.

Turnir je prošao u prijateljskom ozračju. Na kraju turnira vlč. Kosec se zahvalio domaćinima na iznimno lijepom gostoprimstvu i svim sudionicima turnira na sudjelovanju podijelivši pritom prikladne zahvalnice te priznanja za prva tri mjesta.

Idući, treći turnir, održati će se već ove subote 21. siječnja 2017. s početkom u 8.30 sati, također u Gornjem Knegincu. Dođite i podržite svojom prisutnošću naše nogometaše! :-)
M.K.