4. ljetni kamp za mlade u Ferdinandovcu

4. ljetni kamp za mlade u FerdinandovcuFERDINANDOVAC, 7. - 10. 7. 2016. Uskoro započinje 4. taborovanje katoličke djece Varaždinske biskupije u Ferdinandovcu! Prijave započinju danas!
U lijepoj prirodi naše Podravine, u Ferdinandovcu, od 7. do 10. srpnja ove godine održati će se 4. taborovanje katoličke djece Varaždinske biskupije pod geslom: „Ustat ću, poći svome Ocu i…“ (Lk 15,18). Četverodnevno taborovanje djece od 5. do 8. razreda organiziraju Župa sv. Ferdinanda kralja iz Ferdinandovca, na čelu sa svojim župnikom vlč. Daroslavom Benjakom i Bratovština sv. Ferdinanda na čelu s vjeroučiteljem Robertom Ščukom. Kroz kateheze i misu, pjesmu i igru, boravak i suživot s prirodom a pod budnim okom vjeroučitelja i duhovnika, djeca upoznaju Boga koji je konkretan i živ! Pogledajte kako je bilo proteklih godine, proučite informativne listiće i prijavite svoju djecu, krizmanike i vjeroučenike; biti će to taborovanje koje će zasigurno pamtiti!

Cijena taborovanja je simboličnih 90 Kn, a prijave započinju 13. lipnja 2016. Za sve potrebne informacije i prijave javite se vlč. Daroslavu Benjaku (daroslav.benjak@gmail.com, 048/210-052) ili vjeroučitelju Robertu Ščuki (ferdinand.scuka@gmail.com, 092/129-9375) ili nama u Ured za pastoral mladih.