Obavijesti o SHKM Dubrovnik

potpislogoJoš nekoliko dana do Susreta hrvatske katoličke mladeži u Dubrovniku pa su na dnevni red došle i obavijesti oko polaska i smještaja za vrijeme susreta.

1. Organizatori su nam poslali tablice u kojima se mogu pronaći svi po smještaju, a kako smo se prijavili. Tablice sa svojim imenima i prezimenima možete pronaći ovdje, a tablicu sa svojim voditeljem i brojem autobusa ovdje.

Unutar tablica se nalaze oznaka autobusa, ime voditelja autobusa, popis prijavljenih sudionika i oznaka područja na kojem su smješteni, uz naziv župe domaćina.

01 označava smještaj u Gradu i uz njega stoji naziv župe npr. Rožat
02 označava smještaj na području od Župe Dubrovačke do Prevlake, uz njega stoji naziv župe
03 označava smještaj na području Korčula, Pelješac, uz njega stoji naziv župe
04 označava smještaj na području od Mokošice do Pelješca, uz njega stoji naziv župe
Za mlade koji dolaze na jedan dan, naknadno ćemo pustiti obavijest.
Organizatori su napomenuli kako su kontaktirali voditelje autobusa i prenijeli im sve potrebne tehničke informacije te naglašavaju da se voditelji pridržavaju rasporeda dolaska, jer od strane policije zaista neće biti pušteni u Dubrovnik do određenoga termina, kao i granični prijelaz koji im je naznačen.

Organizatori nas očekuju u Dubrovniku između 12 - 13 sati te se mole pojedini dekanati da se prilagode prema tom vremenu u polasku, osim ako nije drugačije rečeno od strane za to zaduženih volontera za svaki pojedini autobus.

2. Obavijesti za Donjovaraždinski dekanat

- polazak je u 23 sata na parkiralištu kod Varteksa (preko puta stadiona)

- autobusi Donjovaraždinskog dekanata su 1, 2, 3

- smještaj je u gradu Dubrovniku

- sa sobom obavezno ponijeti osobne iskaznice, vreću za spavanje i podložak te kišnu kabanicu

- za sve ostale informacije pitajte svoje voditelje autobusa

Možete pregledati u tablicama i u kojem se autobusu nalazite: bus1, bus2, bus3.

3. Organizatori SHKM-a mole da svi sudionici ispune kratku anketu koju možete pronaći ovdje.

Vidimo se u Dubrovniku! Cool