Odigrana završnica KMNL

U subotu i nedjelju, 28. i 29. svibnja 2011., u športskoj dvorani grada Ludbrega odigrane su završne utakmice Katoličke malonogometne lige Varaždinske biskupije.

U subotu navečer igrane su samo utakmice, a u nedjelju u 17.00 sati u Ludbreškom svetištu mladi nogometaši slavili su Svetu misu koju je predvodio predstojnik Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije, vlč. Damjan Koren. Poruku 6. vazmene nedjelje vlč. Koren je povezao s nastojanjima KMNL-a koja želi mladima preko igre i zajedničkog igranja nogometa približiti navještaj Isusovog Kraljevstva i njegovih zapovijedi kao savjeta za zadovoljniji život na zemlji te kao savjeta za sigurni put u nebo.

Prvo mjesto osvojila je ekipa iz župe sv. Đurđa, drugo mjesto pripalo je župi Mađarevo, a treće mjesto ekipi u kojoj igraju mladi iz katedrale i župe sv. Nikole iz Varaždina.

Rezultate utakmica pogledajte ovdje.

Konačni poredak KMNL možete preuzeti ovdje.

Listu strijelaca možete pruzeti ovdje.

Upravni odbor KMNL Varaždinske biskupije zahvaljuje ekipama koje su sudjelovale u sezoni 2010./2011.:

Sveta Elizabeta – Jalžabet
Sveti Nikola biskup – Čakovec