Pozivamo vas na susret mladih bednjanskog dekanata!

KAMENICA, 12.12.2015. Pozivamo vas na drugi ovogodišnji susret mladih bednjanskog dekanata koji će se ove subote održati u Kamenici s početkom u 17 sati.

Susret će započeti u 17.00 sati u kameničkoj župnoj crkvi slavljenjem svete mise. Nakon mise, susret i druženje nastavit ćemo u dvorani koja se nalazi kraj crkve. Tema ovog susreta je „Smisao Božića“. Prisjetit ćemo se pravih vrijednosti koje nam Božić svima donosi te se tako pripremiti za nadolazeći blagdan. Kako biste iskazali ili tek otkrili svoju kreativnost, pripremili smo vam i mini radionicu. Vjerujemo da će vam se svidjeti!

Ako nekome slučajno treba prijevoz, molimo kontaktirajte nas preko Facebooka (Mladi katolici Bednjanskog dekanata, Stela Posavec ili Danijel Števo Herceg)!

Program susreta:
  • 16.30 – 17.00 – okupljanje pred župnom crkvom Svetog Bartola u Kamenici
  • 17.00 – 18.00 – sveta misa
  • 18.00 – 20.00 – kateheza, mini radionica, druženje, pjesma…
Veselimo se vašem dolasku!

Povjerenici za mlade Bednjanskog dekanata: vlč. Danijel Herceg, Gabrijela Belčić (vjeroučiteljica) i Stela Posavec (dekanatska animatorica)